60x17x24 Ролик паска приводного VAG
346 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500409
60x17x24 Ролик паска приводного VAGНемає в наявності
346 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
60x17x24 Ролик паска приводного VAG
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500409 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Octavia, Passat, Superb, Polo, Leon, Q5, Q7, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴

