65x17x23 Ролик паска приводного VOLVO S60, S80, V60, V70, XC 60, XC 70
331 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500375
65x17x23 Ролик паска приводного VOLVO S60, S80, V60, V70, XC 60, XC 70Немає в наявності
331 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
65x17x23 Ролик паска приводного VOLVO S60, S80, V60, V70, XC 60, XC 70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500375 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴

