65x17x24 Ролик паска приводного AUDI A1, A3, A4, A5, Q2, Q3 SEAT ALHAMBRA, IBIZA IV, IBIZA IV ST, IBIZA V, LEON, TOLEDO IV SKODA
320 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500358
65x17x24 Ролик паска приводного AUDI A1, A3, A4, A5, Q2, Q3 SEAT ALHAMBRA, IBIZA IV, IBIZA IV ST, IBIZA V, LEON, TOLEDO IV SKODAНемає в наявності
320 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
65x17x24 Ролик паска приводного AUDI A1, A3, A4, A5, Q2, Q3 SEAT ALHAMBRA, IBIZA IV, IBIZA IV ST, IBIZA V, LEON, TOLEDO IV SKODA FABIA III, KAROQ 1.0-1.5 04.12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500358 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, UP!, Golf, Q3, Alhambra, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

