64x17x26 Ролик паска приводного VAG 3.0 TFSI 08-
343 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500260
64x17x26 Ролик паска приводного VAG 3.0 TFSI 08-Немає в наявності
343 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
64x17x26 Ролик паска приводного VAG 3.0 TFSI 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500260 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴

