80x8x26 Ролик паска приводного Peugeot Boxer 96
689 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500246
80x8x26 Ролик паска приводного Peugeot Boxer 96Немає в наявності
689 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
80x8x26 Ролик паска приводного Peugeot Boxer 96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500246 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴

