64,5x10x24,5 Ролик паска приводного Audi 100 2,5TDI 90-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500216 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴


