70x17x41 Ролик паска приводного Toyota Land Cruiser 200 4.5TD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500207 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 41 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴


