
55x10x22,5 Ролик паска приводного Mitsubishi Outlender 2.0/2.4 2010-
835 ₴
- В наявності
- Код: 500188
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
55x10x22,5 Ролик паска приводного Mitsubishi Outlender 2.0/2.4 2010-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500188 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴

