80x17x29 metal Ролик паска приводного Mitsubishi L200 4D56 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500174 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 29 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴


