84x25 Ролик паска приводного Nissan Almera Tino, Almera седан II 1,8 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500160 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982 ₴


