70x10x26 Ролик паска приводного BMW E39/E46 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500131 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴


