65x8x24,5 metal Ролик паска приводного VAG 2.5Tdi 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500113 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴


