60x8x23 Ролик паска приводного Hyundai I10/I20/I30/IX35 1.4CRDi/1.5CDRi/1.6CRDi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500095 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 19 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Optima, Soul, Elantra, Sportage, Picanto, Accent i25, Carens, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Accent, Rio, Getz, Tucson, Matrix, i20, I30, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴


