80x17x31 Ролик паска приводного Nissan X-Trail 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500085 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 31 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴


