
70x17x24 Ролик паска приводного Audi A4 2.0TFSI 08-
335 ₴
- В наявності
- Код: 500084
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
70x17x24 Ролик паска приводного Audi A4 2.0TFSI 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500084 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Multivan, A4, A5, A6, Transporter, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

