76x17x24 Ролик паска приводного Volvo S60/V60/XC70 3,0/3,2 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500052 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, Freelander, XC70, XC90, XC60, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


