80x17x28 Ролик паска приводного Galant/Grandis/Outlander 2.4 GDI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 498-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 29 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Grandis, Galant, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴


