70x17x26 Ролик натяжника паска BMW X5 (E70)/X6 (E71) 3.0D 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 480-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴


