55x17x25 Ролик паска приводного Ford/Citroen/Peugeot 1.4/1.6HDi 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 46-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Fusion, Partner, 307, 206, Xsara, C3, Berlingo, Fiesta, C5, 407 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴


