76x17x26 Ролик паска приводного Hyundai I20,IX20 1.4-1.6/ I30,I40,IX35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 448-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Cerato, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴


