
58x17x20 Ролик паска приводного VW Golf V, Jetta III, Tiguan, Passat 1.4TSI 11.05-
345 ₴
- В наявності
- Код: 435-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
58x17x20 Ролик паска приводного VW Golf V, Jetta III, Tiguan, Passat 1.4TSI 11.05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 435-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Tiguan, Polo, A1, Touran, Fabia, Jetta, Passat, Scirocco, Golf, Eos, Alhambra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

