
71x17x36 Ролик паска приводного Mazda 3, 5, 6, CX-7 2.0-2.2
768 ₴
- В наявності
- Код: 428-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
71x17x36 Ролик паска приводного Mazda 3, 5, 6, CX-7 2.0-2.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 428-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 36 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴

