
75x17x22,5 Ролик паска приводного Mazda 2/3 1.4, 1.6 03-
819 ₴
- В наявності
- Код: 381-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
75x17x22,5 Ролик паска приводного Mazda 2/3 1.4, 1.6 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 381-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴

