
65x17x29.5 (пластик) Ролик паска поліклинового Renault/Opel 2.0dCi, 2.3CDTi
335 ₴
- В наявності
- Код: 323-99
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
65x17x29.5 (пластик) Ролик паска поліклинового Renault/Opel 2.0dCi, 2.3CDTi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 323-99 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, X-Class, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Megane, Master, Qashqai, Koleos, Navara, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

