
62x8x23 Ролик паска приводного DB C W203/W204, E W211, R W251, Sprinter C230-E500 01.05-
376 ₴
- Немає в наявності
- Код: 317-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
62x8x23 Ролик паска приводного DB C W203/W204, E W211, R W251, Sprinter C230-E500 01.05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 317-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Sprinter, SL, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

