60x10x27 Ролик паска приводного Ford Tourneo, Transit Connect 1.8Di/TDCi 06.02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 308-37 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


