
65,5x17x21,5 Ролик паска приводного Chevrolet Cruze// Opel Astra H, J, Corsa D, Vectra C, Zafira B, C 1.6/1.8 03.00-
397 ₴
- В наявності
- Код: 304-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
65,5x17x21,5 Ролик паска приводного Chevrolet Cruze// Opel Astra H, J, Corsa D, Vectra C, Zafira B, C 1.6/1.8 03.00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 304-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, Orlando, Corsa, 159, Aveo, Zafira, Croma, Cruze, Mokka, Stilo, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴

