65,5x17x30 Ролик паска приводного OM642 DB Sprinter 3.0 Cdi 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 300-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴


