75x8x27 Ролик паска приводного Audi A4, A6, A8, Q7 2.7TDI/3.0TDI 11.04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 287-22 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


