60x17x31 Ролик паска приводного Nissan/Renault 2.2dCi-2.5dCi 2003-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 275-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 31 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


