70x17x26 Ролик паска приводного Bmw 730D E38/E46/E39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 255-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 ₴


