76x17x34 Ролик паска приводного VW Crafter 30-35 2.5TDi 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 241-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 29 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


