65x17x26 Ролик паска приводного Audi A4/A5/A6, Q7 VW Touareg 2.7TDI-4.2TDI 08.03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 237-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, A8, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴


