76x17x22 Ролик паска приводного Kia Carnival 2.9TD 99-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 233-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴


