
60x10x30 Ролик паска приводного Citroen Xsara Picasso 1.6 99-/Peugeot Partner 1.6 08-
578 ₴
- В наявності
- Код: 23-99
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
60x10x30 Ролик паска приводного Citroen Xsara Picasso 1.6 99-/Peugeot Partner 1.6 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-99 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, C1, 307, 308, Xsara, C3, C4, Partner, 206, 208, C-Elysee, Nemo, 108, Berlingo, Fiorino, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴

