78x8x25 Ролик паска приводного VW T4 2.4/2.5i
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22-52 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


