
60x10x30 Ролик паска приводного Renault Espace IV, Laguna II, III, Master IV 2.0dCi/2.3dCi 05-
578 ₴
- В наявності
- Код: 197-99
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
60x10x30 Ролик паска приводного Renault Espace IV, Laguna II, III, Master IV 2.0dCi/2.3dCi 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 197-99 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Smart, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Duster, Juke, C-Class, Kangoo, Koleos, Espace, Laguna, Primastar, Qashqai, Logan, Forfour, Fortwo, Trafic, Master, Clio, X-Class, Megane, Movano, Sandero, Dokker, Vito, Scenic, Vivaro, NV300, Navara, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴

