
85x31x17 Ролик паска приводного Honda Civic IX, CR-V IV, HR-V Nissan Patrol Gr V, Terrano II Toyota Auris, Avensis, Celica,
335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 188-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
85x31x17 Ролик паска приводного Honda Civic IX, CR-V IV, HR-V Nissan Patrol Gr V, Terrano II Toyota Auris, Avensis, Celica, Corolla, Corolla Verso, MR 2 III, Rav 4 II 1.4-3.0D 08.99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 188-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 32 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

