70x17x26 Ролик паска приводного Chery Amulet
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 181-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


