
70x17x24 Ролик паска приводного Audi A3 1,6-1,8 96-
335 ₴
- В наявності
- Код: 16-97
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
70x17x24 Ролик паска приводного Audi A3 1,6-1,8 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-97 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

