70x17x24,5 Ролик паска приводного Volvo S60/S80/V70 2.4D/XC90 D3/D5 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-94 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴


