70x17x22 Ролик паска приводного Rover 75 99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 145-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander, 45, 400, Streetwise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


