90X17X25 Ролик паска приводного Peugeot/Citroen/Fiat/Lancia
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, 306, Xsara, Berlingo, Partner, 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴


