65x17x23 Ролик паска приводного Fiat Punto 1.4 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08-97 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 10, Doblo, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, Punto, Linea, 500 C, Grande Punto, Combo, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, Fiorino, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴


