65x8x25 Ролик паска приводного Audi A3 1,9TDI 96-// Skoda 1,9TDI 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05-02 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴


