65X17X25 Ролик паска приводного PSA С5/C8/Jumpy/405/406/ 1.8/2.2 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 307, Jumpy, Xsara, C4, C5, Zeta, Expert, 406, 407, 206, Ulysse, Scudo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


