
60x17x25 Ролик паска приводного Peugeot Bipper, Partner 1.1/1.4/1.4 16V/1.6 16V 06.96-
335 ₴
- В наявності
- Код: 03-94
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
60x17x25 Ролик паска приводного Peugeot Bipper, Partner 1.1/1.4/1.4 16V/1.6 16V 06.96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03-94 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, 206, Xsara, Berlingo, Fiorino, Nemo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

