70x17x26 Ролик паска приводного Bmw E46/60/65/66 Diesel
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-85 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴


