Втулка стабілізатора зад. Landrover Range Rover Sport 2,7TDVM -3,6TD/4.2-4.4 05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-L08 |
| Виробник | ASHIKA |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 64 |
| Сторона встановлення | ззаду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴


