С/блок перед. важеля Hyundai Santa Fe 01-06, Sonata VII LF 14-
418 ₴
- Немає в наявності
- Код: GOM-H186
С/блок перед. важеля Hyundai Santa Fe 01-06, Sonata VII LF 14-Немає в наявності
418 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок перед. важеля Hyundai Santa Fe 01-06, Sonata VII LF 14-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-H186 |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 54.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴

